Heros

Heros

środa, 13 stycznia 2016

Recenzja świecącej obroży DOG FANTASY

Witamy w nowym roku! :) Dzisiejszy wpis poświęcony będzie świecącej obroży firmy DOG FANTASY. Naszym poprzednim świecącym gadżetem była zawieszka, o której możecie przeczytać TUTAJ. Nie do końca się jednak sprawdzała, więc Heros dostał na Mikołajki obrożę :) Testujemy ją już ponad miesiąc, więc czas na małe podsumowanie.


Obrożę można kupić w kolorze zielonym, niebieskiem, czerwonym i pomarańczowym, w dwóch rozmiarach: 45 cm (od 20,49 zł na allegro) i 70 cm (od 24,49 na allegro). Dla Herosa wybrałam mniejszą obrożę, w kolorze zielonym. Ponadto obrożę można dowolnie skracać (za pomoca nożyczek), więc jest możliwość dopasowania do każdego psa. Obroża wykonana jest z silikonu, dzięki czemu jest wodoodporna, trwała i łatwa w czyszczeniu. Wewnątrz znajdują się lampki LED. Oświetlenie widoczne jest z odległości do 500 m. Posiada 3 tryby świecenia: wolne miganie, szybkie miganie, świecenie ciągłe.W zestawie wraz z obrożą otrzymujemy instrukcję, oraz kabel do ładowania poprzez USB. W czasie ładowania świeci się czerwona lampka, która gaśnie po naładowaniu. Sam proces trwa około kilkunastu minut.


Plusy:
- estetyczny wygląd
- wodoodporność
- trwałość
- lekkość i wygoda w noszeniu
- łatwość w dopasowaniu do każdego psa
- 3 tryby świecenia
- ładowanie poprzez USB (nie trzeba martwić się o baterie!)
- widoczność do 500m (osobiście tego nie przetestowaliśmy)
- pies w obroży jest lepiej widoczny niż w jakiejkolwiek zawieszce

Minusy:
- nie nadaje się do przypinania smyczy (dla nas to akurat nie problem, bo Heros nosi szelki)


Podsumowywując, jesteśmy z obroży bardzo zadowoleni! Sprawdza się lepiej niż zawieszki i świetnie nam służy na codziennych, wieczornych spacerach. Polecam! :)

1 komentarz:

  1. Ciekawa obroża. Fajnie, że można ją przyciąć, no i że nie trzeba wymieniać barerii - wystarczy naładować. My na razie mamy obrożę na spacery w nieoświetlonych miejscach, ale niestety bardzo łatwo ją rozregulować, więc może przy następnych zakupach zdecyduję się na obrożę od Dog Fantasy c:
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń