Heros

Heros

środa, 20 stycznia 2016

Czy znacie już aplikację MODERN PET?

Dziś kilka słów o aplikacji MODERN PET. Używam jej od kilku miesięcy, ale wcześniej jej nie znałam, trafiłam na nią przypadkowo i nawet nie orientuję się, jak bardzo jest popularna. Jeśli wśród Was jest ktoś, kto aplikacji jeszcze nie zna, to może przekonam go dziś do spróbowania ;)


Aplikacja jest darmowa, cechuje ją niewielki rozmiar (8,2 MB), a proces instalacji trwa zaledwie kilka sekund. Można ją pobrać ze sklepu Google Play KLIK! (dla telefonów z Androidem) lub App Store KLIK! (dla urządzeń Apple). Wymagany jest telefon z androidem lub iPhone, oraz dostęp do internetu w czasie korzystania. Aplikacja działa szybko nawet przy wolnym wi-fi. Posiada atrakcyjny, miły dla oka design i jest prosta w obsłudze.


Po procesie instalacji należy sie zarejestrować, ustalając nazwę użykownika i hasło, a następnie można przejść do zakładania profilu naszego psa lub kota. Po założeniu profilu, mamy dostęp do menu, a w nim takie zakładki jak: informacje, zdrowie, przypomnienia, oraz galeria.W zakładce "informacje" możemy zapisać wiele danych, począwszy od imienia i daty urodzenia naszego pupila, aż po nazwę naszej strony internetowej ;) 


Kolejną zakładką jest "zdrowie", gdzie możemy zapisywać daty podawania leków, czy środków przeciw pasożytom, daty wizyt u weterynarza, oraz wagę naszego zwierzaka. Można też ustawić przypomnienia, bedą one widoczne w osobnej zakładce. Aplikacja posiada także galerię zdjęć, ja jej prawie nie używam, znajduje się tam tylko jedno zdjęcie profilowe Herosa ;)

Podsumowywując, aplikacja jest bardzo przydatna, przyjemna w obsłudze i niezawodna. Dzięki niej mamy zawsze pod ręką ważne informacje dotyczące naszego pupila. Co o niej myślicie? A może ktoś z Was zna inne, podobne aplikacje? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz