Heros

Heros

sobota, 14 lipca 2018

Recenzja pluszowej kostki z piłeczkami Trixie Cube

Trixie Cube to pierwsza edukacyjna zabawka Herosa. Takie zabawki nazywane są też zabawkami na inteligencję lub po prostu grami dla psa. Ciekawi jak się sprawdza? :)


Trixie kostka z czterema piłkami 21,5 cm (KLIK!)

"Super zabawka, zapewni godziny świetnej rozrywki.
Kostka posiada otwory w których znajdują się ukryte piłeczki. Zadanie psa to je znaleźć i wydostać.
W kostce można również schować inne zabawki lub smakołyki. "


Trixie Cube wykonana jest z kolorowego pluszu, ścianki ma wzmocnione gąbką, a w każdej ściance znajduje się otwór. Jest lekka i miękka. Ma średnicę około 21,5 cm, więc najbardziej nadaje się dla średnich i dużych psów. W zestawie są cztery pluszowe, piszczące (huraaa!) piłeczki o średnicy około 6 cm. Tak jak w opisie ze sklepu Fera zadaniem psa jest odszukać i wydostać piłeczki z wnętrza kostki. Do środka można wkładać też inne zabawki czy przysmaki, aby ułatwić i uatrakcyjnić psu zadanie lub odwrotnie - można zabawę w ten sposób utrudnić i wydłużyć ;) Trzeba tylko pamiętać, że smakołyki wkładane do kostki powinny być raczej lekkie i suche. 


Nasza opinia: 
Heros bardzo lubi pluszowe zabawki, a w szczególności ich patroszenie ;) W przypadku kostki Trixie wyciąganie ukrytych w zabawce niespodzianek sprawia mu dużą przyjemność i satysfakcję :D Dodatkową atrakcją są ukryte w piłeczkach piszczałki, które także uwielbia! Zabawka jest wytrzymała, do tej pory mimo memłania i podgryzania nie pojawiły się żadne dziury czy wystające nitki, ale nie zostawiłabym Herosa z nią sam na sam. Dla psów, które nie niszczą zabawek kostka nadaje się do samodzielnej zabawy, ale nie zajmuje psa na długo, chociaż tu można kombinować z jej wypełnianiem ;) Heros kostką bawi się pod moją kontrolą i dzięki temu zabawka na pewno długo nam posłuży. 


Dziękujemy FERA.PL za możliwość przetestowania tego produktu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz