Heros

Heros

niedziela, 31 marca 2019

Recenzja smyczy HUNDO

Na smycz Hundo zdecydowałam się w maju zeszłego roku, bo brakowało mi czegoś, co będzie pasować do czarnych szelek. Kontakt z Hundo był bardzo miły i sprawny, a przesyłka była u mnie po około tygodniu. To trochę dłużej niż było obiecane, za co dostałam brelok w ramach przeprosin, chociaż się nie upominałam i czekałam cierpliwie ;) A przecież tydzień to i tak nie jest długo! Smycz była prześlicznie zapakowana, a samo pudełko personalizowane, zaraz zobaczycie sami :D


Nasza smycz jest przepinana, ma 300 cm długości i 2,5 cm szerokości, wzór który wybrałam to "BAHAMA NIGHT". Okucia wykonane są ze stali nierdzewnej (kółeczka) i mosiądzu (karabinki), pokryte są czarną, matową farbą. Taśma jest z włókien poliestrowych, jest cienka, lekka i miękka, sprawia wrażenie wręcz delikatnej. To najcieńsza i najlżejsza drukowana taśma z jaką do tej pory miałam do czynienia :D
Z uwagi na to, że Heros ma wiele kompletów szelek i smyczy, smycz Hundo początkowo była używana sporadycznie. Jednak wraz z nadejściem jesieni stała się naszą główną smyczą, bo okazało się że pasuje niemal do wszystkiego i prawie się nie brudzi. Tym sposobem była intensywnie testowana przez wiele miesięcy, w praktycznie każdych warunkach pogodowych.
Tak jak wspomniałam wyżej, smycz prawie się nie brudzi, więc była prana tylko kilka razy, w tym raz w pralce. Wyszła z tego cało ;) Na taśmie nie doszukałam się ŻADNYCH uszkodzeń, upływ czasu widać jedynie po okuciach. Smycz jest długa, więc zdarza się, że szoruje po chodniku, dlatego na niektórych kółkach od regulacji farba jest miejscami zdarta. Na karabińczykach także widać ubytki farby, ale tylko od wewnętrznej strony. Muszę przyznać, że farba jest naprawdę trwała, zwłaszcza w porównaniu do innych firm.
Plusy i minusy:
+ dobry kontakt z firmą
+ solidne i trwałe okucia
+ lekka, miękka, gładka, brudoodporna i łatwa w czyszczeniu taśma
- minusów nie widzę ;)

Na koniec dodam, że produkty Hundo są w 100% wegańskie, a opakowanie ekologiczne, co jest kolejnym plusem. W Hundo kupicie też obroże, szelkim pasy do auta, czy adresówki. Wszystko w kilku eleganckich wzorach. Zakupy możecie zrobić tu i tu. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz