Heros

Heros

niedziela, 7 października 2018

Recenzja zabawki Kong Bounzer

Kong Bounzer  - zabawka, która swoim kolorem i kształtem przypomina klasycznego Kong'a, ale różni się od niego materiałem i przeznaczeniem. Zapraszam na krótką recenzję po prawie półtora roku użytkowania.


Bounzer'a kupiłam, bo potrzebowaliśmy zabawki do domu, która nie będzie wpadać pod meble. Dzięki swojej wielkości pod tym względem spisuje się idealnie. Mamy rozmiar L, który ma około 14 cm średnicy i 20 cm wysokości. Oprócz tego do wyboru są jeszcze dwa inne rozmiary (M i XL). Używamy zabawki do zabaw w aportowanie i do szarpania, Heros ma także możliwość samodzielnej zabawy, bo często zostawiam Bounzer'a na wierzchu. Zabawka wciąż żyje, mimo że nie jest przeznaczona do żucia :D Trzeba jednak pamiętać, że jej słabym ogniwem jest rączka i wiele psów bardzo szybko sobie z nią radzi. Heros kilkukrotnie dobierał się do uchwytu, ale wtedy zabawkę zabierałam. Teraz wie, że Bounzer służy do "pompowania", co możecie zobaczyć na krótkim filmiku poniżej :D


Nasz Bounzer na całej swojej powierzchni nosi ślady po zębach w postaci rys i wgnieceń, ale nie ma na nim ani jednej dziury, co przedstawiam na zdjęciach poniżej.
Plusy i minusy:
+ miękki i lekki, ale wytrzymały
+ cichy i bezpieczny dla mebli
+ wydaje intrygujące, syczące dźwięki
+ nadaje się do aportowania lub przeciągania, a także samodzielnej zabawy (o ile nasz pies nie należy do niszczycieli)
+ uchwyt ułatwiający podnoszenie/rzucanie
+ możliwość doczepienia sznurka/amortyzatora
+ dobrze się odbija
+/- wielkość - dzięki dużym rozmiarom nie wpada pod meble i wyróżnia się na tle innych zabawek, przez co jest atrakcyjny dla psa, ale nie da się go schować do nerki/kieszeni


Kong Bounzer jest do kupienia w wielu sklepach zoologicznych, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, a także np. na Allegro. Nasz został kupiony TU. Znacie, lubicie lub może właśnie przymierzacie się do kupna? :) 


1 komentarz:

  1. Może mi ktoś powiedzieć,dlaczego nie ma żadnych wpisów przede mną. Jestem ciekawy.

    OdpowiedzUsuń