Heros

Heros

niedziela, 28 stycznia 2018

Recenzja Comfy Snacky Worm

Od kilku tygodni testujemy zabawkę Comfy Snacky Worm. Zdecydowanie zwraca uwagę swoim wyglądem, prawda? :) A jak sprawdza się w praktyce? Zaczynamy!


COMFY Zabawka Snacky Worm Turkusowa KLIK!

Zabawka w kształcie robaka, którą można napełnić przysmakami. Cechuje się wysoką odpornością na rozciąganie. Czyści zęby i masuje dziąsła.

Rozmiar: 22x8 cmSnacky Worm wykonany jest z dość twardej, ale elastycznej i przyjaznej dla zębów gumy. Zabawkę z łatwością można zgiąć na pół. Występuje w kolorach turkusowym (jak nasz!) i różowym. W każdym segmencie zabawki (oprócz głowy i końcówki ogona) znajdują się dziurki. W otworach tych mieści się stosunkowo dużo pasztetu (my używaliśmy Trixie KLIK!) lub kilka/kilkanaście kulek karmy, w zależności od ich wielkości. Wyciąganie suchej karmy idzie Herosowi szybko, ale wylizywanie zamrożonego pasztetu to nawet kilkanaście minut zabawy! Po opróżnieniu zabawki zwykle od razu ją zabieram, bo inaczej Heros bierze się za gryzienie, a to źle się kończy - na zdjęciu widać, że udało mu się uszkodzić ogon robaka. Nie jest to więc zabawka dla niszczycieli, ale jak na kilka tygodni używania i tak trzyma się nieźle! :)
Nadgryziony ogon ;) 

Plusy i minusy:
+ atrakcyjny wygląd
+ ciekawy kształt, odbiegający od innych zabawek na jedzenie
+ unosi się na wodzie (sprawdzaliśmy w wannie)
+ różnej wielkości otwory umożliwiają wypełnianie zarówno mokrą jak i suchą karmą
+ zajmuje psa na kilka/kilkanaście minut
+ niska cena
+ dosyć trwała, ale...
- raczej tylko dla małych/średnich psów
- nie dla niszczycieli
Polecamy zabawkę dla wszystkich mniejszych lub delikatniejszych piesków. W przypadku większych/silniejszych robak też może się sprawdzić, ale zabawa musi odbywać się pod kontrolą. Heros bardzo robala lubi i zabawka na pewno jeszcze trochę nam posłuży ;)

Dziękujemy FERA.PL za możliwość przetestowania tego produktu :)

1 komentarz:

  1. Ale fajna zabawka! Dla naszego niszczyciela jednak nie będzie to najlepszy wybór, bo nic z niej nie zostanie, ale myślę, że dla mniejszych piesków będzie w sam raz.

    OdpowiedzUsuń