Heros

Heros

wtorek, 29 września 2015

Kacperek i Suzanka szukają domu :)

Dziś kilka słów o dwóch wyjątkowych psiakach. Są to mixy chartów, tak jak Heros. Kacperek ma nawet podobne umaszczenie, też jest pręgusem ;) Przebywają obecnie w domu tymczasowym, u wyjątkowej osoby, w miejscu gdzie przebywał mały Heros i skąd go adoptowałam! Są pod najlepszą opieką, ale potrzebują własnych domów...


Kacperek to 2-letni pies, wzrostu około 70 cm w kłębie, delikatny, szczupły, zgrabny :) Początkowo nieufny, obecnie uwielbia przytulanie, zaczepia człowieka dopraszając się o głaskanie i nie stwarza żadnych problemów. Dogaduje sie z innymi psami, potrafi zostawać sam w domu :)
Suzanka to sunia w typie charta, wzrostu około 60-64 cm. Ma około 4-5 lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Uwielbia sie wylegiwać na kanapie, w domu jest cicha i spokojna, przesypia nieobecnośc opiekunów. Na dworze - grzecznie chodzi na smyczy, a puszczona luzem pilnuje się opiekuna. Bezkonfliktowa w kontaktach z innymi psami. Ponadto bez problemów jeździ autem :)Kontakt w sprawie adopcji i więcej informacji pod numerem 500-380-656. 

2 komentarze: